SEPETİM

Toplam : 0 TL (0 Çeşit)
 
ANKET
Sitemizi Nereden Buldunuz...
Google Arama
Google Reklamlar
Facebook Reklamlar
Başka Sitede Gördüm
Mail Kampanyası
Basında (Gazete/Dergi)
Arkadaş Tavsiyesi
Diğer

Tüm Eğitimlerİnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi

İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi
4.0 Oylanma
Fiyat : 185,19 TL + KDV
İndirimliSon 4 Gün!
138,89 TL + KDV
%25
50 TL
KDV Dahil : 150,00 TL| Bonus kartlara 10 Taksit x 15,00 TL
Paylaş  Facebook Twitter FriendFeed | Arkadaşına Öner | Fiyatı Düşünce Haber Ver
Demo


İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi

Türkiye'nin ilk online insan kaynakları uzmanlığı eğitimi başladı. Türkiye'nin değerli akademisyenleri tarafından hazırlanan bu eğitim; mesleğe yeni başlamak isteyen herkes ve alanında uzmanlaşmak isteyen tüm İnsan Kaynakları çalışanları için özel hazırlanmış kapsamlı bir eğitimdir.

 
insan Kaynakları Eğitimi'ni kurumlar için online olarak sunuyoruz!  
ÖNE ÇIKANLAR;
------------------------------------
 
* Kaliteli eğitim
* Uygun fiyat
* Hızlı ve kolay kullanım
* Verimli ve güncel içerik
* Eğitim notları (Word - PDF)
* Uzmanlık Sertifikası
* Bilgisayar ve internet olan
   her 
yerden 7/24 ulaşılabilen
   eğitim
* Dershaneye ve kursa
   gitmenden 
kariyerinizi
   kolayca ilerletme 
imkanı ...


Eğitimin Hedefi:

Değişen yönetim teknikleri ve üretim süreçleri ile hızla yoğunlaşan rekabet işletmelerde yönetim anlayışını farklılaştırmakta ve insan kaynağı yönetimini işletme yönetiminin stratejik unsuru haline getirmektedir. Bilgiyi üretebilen ve kullanabilen, dolayısıyla katma değerinin sonsuzluğuna vurgu yapılan insan faktörü, insan kaynakları yönetiminin stratejik yönünü ortaya koymaktadır. Kısaca bireysel ve kurumsal öğrenme sürecini kalıcı rekabet avantajına dönüştürmek, insan kaynakları yönetiminin vazgeçilmez önceliği olmuştur. İşte bu noktada, hazırladığımız bu eğitim ile hedeflenen; Kurumların ihtiyacı olan nitelikli insan kaynakları uzmanlarının yetiştirilmesidir.

Kimler Katılabilir:

* İnsan kaynakları yöneticileri, insan kaynakları çalışanları,
* Personel müdürleri ve personel işleri görevlileri,
* Kariyerine insan kaynakları alanında yön vermek isteyenler,
* Ekiplerini daha başarılı yönetmek isteyen yöneticiler,
* Kurumlarda insan kaynakları uzmanı olup kendini geliştirmek isteyenler,
* İnsan kaynakları alanına ilgi duyan ve meslek olarak seçmeyi düşünenler,

Eğitimin Süresi:

Tahmini olarak: 180 Dk - 240 Dk

Eğitimin Kullanım Süresi:

Eğitimin kullanım süresi 3 ay'dır. Eğitimi satın aldığınız andan itibaren 3 Ay (90 gün) boyunca bu eğitime katılabilir ve istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Eğitimin İçeriği:

insan kaynakları uzmanlık eğitimi; insan kaynakları mesleği'ne yönelik en önemli 6 eğitimin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Bu eğitimler aşağıdaki başlıklardan oluşmaktadır;

1. Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimine Giriş
2. İş analizleri ve iş tanımları
3. Seçme Yerleştirme
4. Performans Değerlendirme Yönetimi
5. Ücret Yönetimi
6. Kariyer Yönetimi

Eğitimin Genel Özellikleri:

» Eğitim uzaktan (online) eğitimdir.
» Kullanıcının internete ulaşabildiği her yerden, istediği zaman eğitimine girebilir, kaldığı yerden eğitimine devam edebilir.
» Kullanıcı bir seferde ne kadar çalışmak istediğine kendi karar verebilir, dinlenme aralarını belirleyebilir ve önceden
   öğrendiklerini gözden geçirebilir.
» Web üzerindeki zengin işitsel ve görsel tasarımlar yoluyla eğitimi çekici hale getirir ve öğrenmeyi artırır.
» Sunduğu seçenekler yardımıyla kullanıcıya özgü öğrenme imkanı sağlayarak öğrenme kalitesini artırır.
» Kullanıcının öğrenme kapasitesine göre konuyu istediği kadar tekrar edebilmesini sağlayarak, konuları istediği derinlikte
   öğrenebilmesini sağlar.


SERTİFİKASYON:

» Sertifika alma konusunda sık sorulan sorular için ise burayı tıklayınız.
İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi Sertifikası (Çift Sertifika - Türkçe ve İngilizce) 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilginin Belgesi: Sertifika

Günümüzün değişen iş yaşamında bireylerin kendine yer edinebilmesi için bilgi, yetenek ve deneyimlerini belgelemeleri istenmektedir. Sertifikasyonlar, tanımı belirlenmiş bir bilgi ve beceri düzeyi için gerekli birikimi ölçüp değerlendiren belgeleme standartlarıdır. Artık herhangi bir uzmanlık konusunda kişilerin beyanına dayalı değerlendirme yapılmamakta, belge istenmektedir.Sertifika hakkında ayrıntılı bilgi almak için "Sertifikasyon" sayfamızı ziyaret ediniz.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu Sertifika ile Işıltılı bir Kariyer sizi bekliyor!
Hemen başvurun, Çift sertifika fırsatından siz de yararlanın!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ortalama :Yorum Yap Tüm Yorumlar (55 Adet)
Faik Cemmedo
genel hatlarıyla güzel ve kritik bilgiler veren bir eğitim. teşekkürler
Mustafa Doruk KOÇAK
Çok sade ve anlaşılabilir bir biçimde eğitimdi. Çok fayfalı oldu. teşekkür ederim
Şeyma Tepe
Eğitim başlıklar halinde verilmiş olmasına rağmen oldukça açıklayıcı ve örnekler ile desteklenmişti. Çok faydalı oldu. Defterime bir sürü not aldım. Teşekkür ederim.
şeyda yarış
güzel bir eğitimdi. herkese tavsiye ederim.
miray yankın
öncelikle kariyer okuluna ilgilerinden dolayı çok çok teşk ederim. alev hanıma da ayrıca ilgilerinden dolayı teşk etmek istiyorum . çok verimli , anlaşılır, yalın , özet bilgiler veren çok faydalı bir eğitim . beklentilerimin üstünde kaliteli bir eğitimdi. Teşekkürler onlinekariyerokulu sevgiler .
Safiye Cakici
başlangıç ve sure bakımından yeterli gayt verimli
turkan
teşekkür ederim beklentilerimin çok üstünde bir eğitimdi.
BAŞAK ARAS
güzel kısa net anlatımlı bir eğitimdi teşekkürler
KÜBRA KAYA
Öncelikle onlinekariyerokulunun yapmış olduğu bu güzel eğitim imkanından dolayı çok teşekkür ediyorum.Bulunduğum ilde insan kaynaklarıyla alakalı hiçbir eğitim bulunmuyordu ve şuan sertifikam geldi ve çok mutluyum.Teşekkürler onlinekariyerokulu
tuğçe türe
teşekkürler..verimliydi..
Esen cay
cok yalın ve faydalı hazırlanmış bir egitim oldugunu dusunuyorum. tesekkürler. sevgiler...
Koray Güzelbayram
İnsan kaynakları üzerinde kariyer yapmak isteyenler için gerçekten çok faydalı bir eğitim.
mükerrem keserli
Anlatim yalın ve gayet güzel enerji dolu İnsanın bir kaç kez dinleyesi geliyor.. Görseller çok etkileyici ve keyifle calışılıyor Tşkler Ayrıca alev hnm ilgisine tşk ederim
Emre 25711983
ÇOK GÜZEL BİR EGİTİM KISA ZAMANDA VERİMLİ ŞEKİLDE BİTİRDİM TAVSİYE EDERİM..
melda çelebi
Keyifli ve farklı bakış açıları yakalamamı sağlayan bir eğitimdi. Teşekkürler...
betül doğan
faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.sertifikam elime ulaştı.onlinekariyer okulu çalışanlarına ve özellikle her aradığımda yanıtsız bırakmayan alev hanım a çok teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim.
sinem sönmez
İnsan kaynakları hakkında önemli bilgiler içerdiğinden edinilmesi faydalı bir eğitim oldu, emeği geçenlere teşekkür ederim...
Başak Sezer
İnteraktif bir eğitim olmasi öğrenmeyi destekliyor. İnsan kaynaklari hakkinda bilmeniz gereken temel bilgileri oldukca basarili bir şekilde aktariyor. Gerek eğitim ile bilgilendirmelerde gerekse sertifikanin ulaşımi konusunda destekleri için Alev Hanim'a cok teşekkür ediyorum.
SİBEL KALE
Sertifika elime ulaştı ilginize çok teşekkür ederim.Çok faydalı bir eğitimdi eksiklerimi giderdim.Emeği geçen herkese teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
GÜLAY YAZICI
İNSAN KAYNAKLARI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ HUSUSLAR ÖN PLANA ÇIKARTILARAK KONULAR EN İYİ ŞEKİLDE ÖZENLİ VE HASSAS BİR ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞ. EMEĞİ GEÇEN TÜM PERSONELİ GÖNÜLDEN KUTLUYORUM.
Hüseyin Yanbul
İnsan Kaynakları konusunda eksiklerimi tamamladığımı düşünüyorum. Gerçekten faydalı bir eğitimdi. Teşekkürler.
AHMET ARIKAYA
AYNI EĞİTİMİ BAŞKA BİYERE SORDUĞUMDA BANA 8 HAFTADA ALINDIĞINI SÖYLEDİLER. AYNI SERTİFİKAYI BU EĞİTİM SAYESİNDE BİR HAFTADA ALDIM ÜSTELİK DIŞARININ 10/1 FİYATINA TEŞEKKÜRLERRR.
AHMET ÖZCAN
Bu eğitimin bana çok faydası oldu. Sertifikalarında iş hayatında başarılı olmamda etken olacağın düşünüyorum. Alacak arkadaşlara düşünmeden tavsiye ederim.
Yasemin GÜNAYDIN
Eğitim ve içerikler çok yararlı oldu teşekkürler...
ORAL SİVLİM
Kesinlikle kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitimden faydalanabilirler. Ciddi anlam da tecrübenize tecrübe katıyor.
Kübra Koçak
Yorumlar sayesinde eğitimi almaya karar verdim. Çok yararlı bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Konu sonlarında bilgiyi ölçen sorular sorulması artı bir durum. Ayrıca sertifikam hemen geldi, teşekkürler.
FATMA AKMAN
Bilmediğim hususları öğrendim ve çok faydalı olduğu kanaatindeyim. Ayrıca sertifikamı aldım. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Çift sertifika olması da çok iyi oldu.
Selme Uyar
Sertifikam elime ulaştı çok teşekkür ederim ,profesyonel bir çalışma ekibiniz var bunun içinde sizleri ayrıca tebrik ediyorum.Eğitim çok kaliteli ve çok başarılı bir ekip tarafından hazırlanmış,bu eğitimim çok verimli geçti bundan sonrada başka eğitim programlarınıda alıcam çok memnun kaldım.İlginiz için teşekkürler emeğinize sağlık...
Nilüfer Çatalbaş
Dinlerken aralarda bilgiyi ölçen sorular sorulması çok faydalı olmuş. Ayrıca her modül bitince yeniden tekrar etme imkanı benim için iyi oldu. İstediğim kadar başa alıp yeniden tekrar ederek bayağı konuları sindirdim. Teşekkürler.
Tuba Yaşaroğlu
Eğitim birebir ders niteliğinde ve kaliteli, herkesin anlayabileceği tarzda. Ben bu eğitimi sevdim. Almak isteyenlere öneririm. Ayrıca online kariyer okuluna teşekkür ederim.
SEDA GÖÇMEN
Sertifikam elime ulaştı, gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyorum, çok eğitici bir çalışmaydı, umarım sizlerin sayesinde edindiğim bu sertifikam uğurlu gelir, iyi bir iş fırsatı yakalarım. Emeğiniz için teşekkürler…
ÖZLEM DELİS
Eğitim oldukça verimli ve kaliteli her türlü öğrenme alışkanlığı düşünülerek dizayn edilmiş. Ekibi kutluyorum ellerine sağlık. Sitenin geri dönüşüm sistemi de çok hızlı ihtiyacınız olan her an yanınızda ilgililer. Şimdi ilk fırsatta ikinci eğitimi almayı düşünüyorum, Genel Muhasebe Eğitimi. Birde küçük öneri eğitimleri çeşitlendirebilirseniz çok daha güzel olur. Teşekkürler Online Kariyer Okulu ekibi.
Savaş YÜCEL
Güzel ve akıcı bir eğitimdi. Çift sertifika olması da benim için çok faydalı oldu tşk.
ÖZGE ŞENERKEK
Eğitimi 4 günde tamamladım 2 gün içinde de sertifikalarım elime ulaştı. Emeği geçenlere teşekkürler...
Musa Çağrı CEYLAN
Eğitimin en güzel yanı sıkılmadan alınması.Tekrar izleme olanağı olması gerçekten çok iyi.Eğitim sonunda İnsan Kaynakları hakkında ihtiyaç duyduğum tüm konuları öğrendim.Online Kariyer Okuluna ve Özellikle Alev hanıma desteklerinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim,emek veren bütün arkadaşların ellerine sağlık :)
Eda Alkan
Başarılı ve faydalı bir eğitimdi. Örnekler ve konu anlatımları çok başarılıydı. Alacak olan arkadaşlar hiç tereddüt etmeyin, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ben çok memnun kaldım.
naci postallı
İlk başta kaygılarım vardı ve faydalı olurmu diye merak ediyordum. Ama eğitime başlayınca gereksiz yere kaygılandığımı anladım, bu eğitimden gerçekten çok memnun kaldım. Hazırlayanlara teşekkür ederim.
İLKNUR MALAYMAR
İstediğim gün ve saatte eğitimi almak benim için hem pratik hem de faydalı oldu. Ayrıca eğitimde anlatılanların metnini görebilme, not alabilme özellikleri ile de takip etmesi oldukça kolay bir eğitim.
mesut yıldırım
Aldığım insan kaynakları uzmanlık eğitimi için katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim benim için çok yararlı oldu teşekkürler...
İDRİS YILDIRIM
Tarafınızdan almış olduğum insan kaynakları eğitiminden çok memnun kaldım. Eğitimin uzaktan online oluşu günlük iş hayatıma engel teşkil etmemesi nedeniyle çok memnun kaldım. Bu güzel imkanı bize verdiğiniz için online kariyer okulu ekibine çok teşekkür eder başarılar dilerim.
Ali Can ONAT
Aldığım en başarılı ve en etkili Online eğitimdi, gayet profesyonel bir şekilde hazırlanmış çok güzel örnekleri olan bir eğitimdi, iş hayatımda bana çok faydalı olacak.
Tuba ELİAÇIK
Gerçekten çok memnun kaldım çok teşekkür ederim online kariyer okulu.
Nazlı Karpat
Merhaba eğitimi sonuna kadar hiç sıkılmadan bitirdim. Çok faydası oldu emeği geçen herkese teşekkür ederim ve herkese tavsiye ediyorum.
Lütfü KAR
Eğitimler gayet anlaşılır olmuş, emeği geçenlere çok teşekkürler.
kadriye tuğçe dürüşken
Bulunduğum yerde insan kaynakları kursu bulmak çok zor, bu online kurs benim için çok güzel bir fırsat oldu. Eğitim harika sertifikam da elime geçti çoğu konuda bilgilendim, eğitimi hazırlayanlara teşekkürler.
sevil dincel
İnsan Kaynakları Uzmanlık eğitimini satın aldım. Eğitime başladım ve beklediğimden daha iyi çıktı, örgün kurslardan alacağım eğitimlerle aynı seviyede eğitim aldım. Diğer eğitimleride almak için sertifikamın gelmesini bekliyordum, sertifikalarımda geldi. Eğitim almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Mustafa ÇAVLI
Bende bu eğitimden çok memnun kaldım. Eğitimin içindeki testler ve sınavlar benim için bayağı faydalı oldu. Ayrıca eğitimin 3 ay boyunca açık kalması, tekrar yapmak için iyi olmuş. Diğer eğitimlerinizide almak isterim ama birazcık daha indirim yapmanız koşuluyla :)
GİZEM EROĞLU
Merhabalar, ben bu yorumları okuyarak bu eğitimini aldım ve çok memnunum. Tüm arkadaşlara bende öneririm.
YILDIRIM DOĞAN
Eğitimi kolayca sıkılmadan bitirdim. Eğitim sonunda İnsan Kaynakları hakkında ihtiyaç duyacağım tüm konuları öğrendiğimi düşünüyorum. teşekkürler online kariyer okulu.
Nesim Yılmaz
Son derece faydalı bir eğitim. Fiyatıda gayet iyi. Zaten araştırırsanız, bu eğitimin benzerlerine göre çok ekonomik olduğunu görürsünüz.
şerife gökçe
Gerçekten büyük illerin dışında insan kaynaklarına yönelik nitelikli eğitim bulmak çok zor. Bulsak ta ya zamanı uymuyor, yada çok pahalı. Sonuç olarak bizlere sunulan bu büyük imkan için teşekkür ederim.
HAZAL TUNÇ
Merhaba bu eğitimin çok faydalı olduğunu düşünüyorum, kolaylıkla ve sizi yormadan her şeyi önünüze seren çok güzel ve kalıcı bir eğitimdi teşekkür ederim.
havvagül ildaş
Harika bir eğitim olmuş beklediğimden çok daha kapsamlı. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Cemal SARAÇ
İlk defa uzaktan eğitim aldım çok beğendim. Önceden klasik sınıf ortamında öğretmenin anlattıklarını o an kavramanız gerekiyordu. Bu sistemde ise anlamadığınız yere geri dönüp istediğiniz kadar tekrar edebiliyorsunuz. Bence çok güzel bir sistem her kese öneriyorum
Yeliz ÇAKMAK
Öncelikle Online kariyer okulu çalışanlarına İlgilerinden dolayı teşekürlerimi sunuyorum. Gerçekten her aradığımda yardımcı oldular. Çok memnun kaldım.