SEPETİM

Toplam : 0 TL (0 Çeşit)
 
ANKET
Sitemizi Nereden Buldunuz...
Google Arama
Google Reklamlar
Facebook Reklamlar
Başka Sitede Gördüm
Mail Kampanyası
Basında (Gazete/Dergi)
Arkadaş Tavsiyesi
Diğer

Tüm EğitimlerDış Ticaret Uzmanlık Eğitimi

Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi
4.0 Oylanma
Fiyat : 166,67 TL + KDV
İndirimliSon 4 Gün!
125,00 TL + KDV
%25
45 TL
KDV Dahil : 135,00 TL| Bonus kartlara 10 Taksit x 13,50 TL
Paylaş  Facebook Twitter FriendFeed | Arkadaşına Öner | Fiyatı Düşünce Haber Ver
Demo

 

Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi

 

İhracata başlamak isteyen ya da ihracatı olan fakat bu potansiyelini daha çok arttırmak isteyen firmalar, bu eğitim tam sizin için! Bu eğitim ile dış ticaretin yeni çerçevesi hakkında bilgilenecek ve daha etkin bir şekilde ticaret yaparak hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Ayrıca kariyerini dış ticaret üzerine yapılandırmak isteyen kişilerde bu eğitimle dış ticaretin tüm yönleri hakkında bilgilenecek ve kendilerine dış ticaret faaliyetlerini uygulama ve yönetme yetkinliği kazandıracaklardır.

 

Dış Ticaret Eğitimi'nin Kurumlara Yönelik Detaylı Anlatımı!  
ÖNE ÇIKANLAR;
------------------------------------
 
* Kaliteli eğitim
* Uygun fiyat
* Hızlı ve kolay kullanım
* Verimli ve güncel içerik
* Eğitim notları (Word - PDF)
* Uzmanlık Sertifikası
* Bilgisayar ve internet olan
   her 
yerden 7/24 ulaşılabilen
   eğitim
* Dershaneye ve kursa
   gitmenden 
kariyerinizi
   kolayca ilerletme 
imkanı ...


Eğitimin Hedefi:

Ülkelerin giderek birbirine daha bağımlı hale geldiği ve uluslar arası ticaretin ortak kuralları çerçevesinde serbestleştiği küreselleşme sürecinde, ülke kalkınmasında önemli rolü bulunan dış ticaretin daha etkin yürütülebilmesi için, dış ticaret şirketi çalışanları ile dış ticaret mevzuatını tüm yönleriyle öğrenmek isteyen kişilere bu eğitimle, dış ticaret konusunda kapsamlı bilgi vermek ve operasyonel uygulama becerisi kazandırmak hedeflenmektedir.

Kimler Katılabilir:

Dış Ticaret alanında gerek mevzuat gerekse uygulama aşamalarında izlenen yolları öğrenmek ve kariyerini bu doğrultuda profesyonelce şekillendirmek isteyen dış ticaret bölümü çalışanları ve yöneticileri, Dış ticaret uzmanlığı belgesini almak isteyen kişiler, bulunduğu şirkette dış ticaret üzerine kendini geliştirmek isteyenler, yeni bir meslek edinmek isteyenler, uluslararası ilişkiler ve dış ticaret bölümünde okuyan veya yeni mezun öğrenciler, ithalat ve ihracat potansiyelini arttırmak isteyen firma yöneticileri bu eğitime katılabilir.
 
Eğitimin Süresi:

Tahmini olarak: 120 Dk - 180 Dk

Eğitimin Kullanım Süresi:

Eğitimin kullanım süresi 3 ay'dır. Eğitimi satın aldığınız andan itibaren 3 Ay (90 gün) boyunca bu eğitime katılabilir ve istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Eğitimin İçeriği:

* DIŞ TİCARET (Foreign Trade)  GENEL BİLGİ ve TANIMLAR
* DIŞ TİCARET TESLİM ŞEKİLLERİ ( Delivery Terms – INCOTERMS 2010 )
* DIŞ TİCARET ÖDEME ŞEKİLLERİ  ( Payment Terms )
* DOCUMENTARY CREDITS – L/C- AKREDITIFLER
* GÜMRÜKLEME GENEL  BİLGİLER  ( Customs Clearance )
* NAKLİYE – TAŞIMA (Transport) BILGILERI
* SİGORTA İŞLEMLERİ  ( Insurance Transactions)
* DIŞ TİCARET'İN FİNANSMANI ( Foreign Trade Finance )
* İHRACAT - İTHALAT  TÜRLERİ  (Diğer)   
* DAHİLDE İŞLEME REJİMİ  (Inward Processing Regime)
* HARİÇTE İŞLEME REJİMİ  (Outward Processing Regime)
* SERBEST BÖLGELER  ( Free Zones )
* İTHALAT-İHRACAT BEDELLERİNİN SÜRELERI ve KAMBİYO HESAP KAPATMA
* KAYNAK KULLANIMINI DESTEKLEME FONU ( KKDF)     
* PAZARLAMA ve  İHRACATTA FİYAT OLUŞTURMA (Marketing-Pricing)
* DIŞ TİCARET'TE  DEVLET YARDIMLARI ve DESTEKLER
* DIŞ TİCARET'TE STANDARDİZASYON  (STANDARDS)
* INNOVATION – INNOVASYON

Eğitimin Genel Özellikleri:

» Eğitim uzaktan (online) eğitimdir.
» Kullanıcının internete ulaşabildiği her yerden, istediği zaman eğitimine girebilir, kaldığı yerden eğitimine devam edebilir.
» Kullanıcı bir seferde ne kadar çalışmak istediğine kendi karar verebilir, dinlenme aralarını belirleyebilir ve önceden
   öğrendiklerini gözden geçirebilir.
» Web üzerindeki zengin işitsel ve görsel tasarımlar yoluyla eğitimi çekici hale getirir ve öğrenmeyi artırır.
» Sunduğu seçenekler yardımıyla kullanıcıya özgü öğrenme imkanı sağlayarak öğrenme kalitesini artırır.
» Kullanıcının öğrenme kapasitesine göre konuyu istediği kadar tekrar edebilmesini sağlayarak, konuları istediği derinlikte
   öğrenebilmesini sağlar.


SERTİFİKASYON:

» Sertifika alma konusunda sık sorulan sorular için ise burayı tıklayınız.
Dış Ticaret Uzmanlık Sertifikası (Çift Sertifika - Türkçe ve İngilizce) 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilginin Belgesi: Sertifika

Günümüzün değişen iş yaşamında bireylerin kendine yer edinebilmesi için bilgi, yetenek ve deneyimlerini belgelemeleri istenmektedir. Sertifikasyonlar, tanımı belirlenmiş bir bilgi ve beceri düzeyi için gerekli birikimi ölçüp değerlendiren belgeleme standartlarıdır. Artık herhangi bir uzmanlık konusunda kişilerin beyanına dayalı değerlendirme yapılmamakta, belge istenmektedir.Sertifika hakkında ayrıntılı bilgi almak için "Sertifikasyon" sayfamızı ziyaret ediniz.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu Sertifika ile Işıltılı bir Kariyer sizi bekliyor!
Hemen başvurun, Çift sertifika fırsatından siz de yararlanın!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ortalama :Yorum Yap Tüm Yorumlar (27 Adet)
Koray Kolcu
Kaliteli eğitim. ÇOK MEMNUN KALDIM.
Koray Kolcu
Kaliteli eğitim. Sertifika da elime çok hızlı ulaştı. Tavsiye ederim.
sevcan uygur
Şuan sadece eğitimin 1. Bölğmünü tamamladım ve çpk yararlı buldum çok açıklayıcı güzel anlatım ve notlar şeklinde herkese tavsiye ederim
FURKAN SEVİM
Genel Olarak Eğitimi Ve Eğitimin Kalitesini Beğendim. Konuya Hakimiyeti Ve Bilgiyi Karşı Tarafa Doğru Bir Biçimde İletebilmesi Açısından Kurumunuzca Doğru Bir Seçim. Gelişimime Katkılarından Dolayı Size Teşekkür Ederim.
Ali Kara
gerçekten son derece anlaşılır ve öğretici olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.
CEMİL HAS
Faydalı bir çalışma olmuş.Dış ticaret konusunda bilgisi olmayan üretimi düşünen bir firma olarak fayda gördüm ve bilgilendim diyebilirim.Önerim gümrükleme ile ilgili konularda özellikle fiyatlandırma açısından daha fazla bilgi veribelirdi.İhracatı düşünen bir firma olarak maliyet hesabı yaparken bu konuda bilgiye ihtiyacım olacak.Yine de emeğinize sağlık teşekkürler
ALPER KAYNAK
Öğrencilik hayatıma çok katkısı olacağına inanıyorum.
Ali Aslan BAŞAR
ONLİNE KARİYER OKULU'nun bu konudaki en iyi ve en başarılı eğitim olduğunu düşünüyorum. Pratik ve hızlı bir eğitim arayanlar için kesinlikle öneririm... Saygılarımla... Ali Aslan BAŞAR
ALPER KAYNAK
çok yararlı bir eğitim bu sektörde çalışanlar ve eğitimi gören öğrenciler için kişisel gelişim bakımdan mükemmel bir uygulama
tuba sarı
Her şey çok güzel ayrıca çalışanlarında özverisine hayran kaldım gerçekten yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Emeği geçen herkese teşekkürler.
N.Soner DEDEOĞLU
PROFESYONELCE HAZIRLANMIŞ OLAN DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİM KONULARI , BU KONUDA KARİYER PLANLAMASI YAPAN HERKESİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK TARZDA OLMUŞTUR.BEN ÇOK İSTİFADE ETTİM.EMEĞİ GEÇEN TÜM PERSONELİNİZİ GÖNÜLDEN KUTLUYORUM.TEŞEKKÜR EDERİM.
Kenan Uğur ATEŞ
Gerçekten harika bir eğitim ben daha önce 7 hafta bir akademide haftada 4 gün 3 saat zaman ayırarak katılımım olmuştu ve sonunda sınav ile belge almıştım bilgilerimi tazelemek adına bu eğitime başladım fakat daha önceki aldığım eğitimden daha etkili bir eğitim olduğunu söyleyebilirim. Bu alana ilgi duyan arkadaşlar gönül rahatlığı ile bu eğitimi önerebilirim.
Ömer KÜÇÜK
Eğitim gayet başarılı. Anlatılan konular güncel ve sektörü kapsıyor. Herkese tavsiye ederim.
Tayfun Öztürk
Sertifikayı almaya hak kazandığım günün ertesi günü sertifikam kargoya verildi. Gayet açıklayıcı ve çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.
FUNDA SOĞUK
Çok yararlı bilgiler veriliyor. Mesleğe yeni başlayanlar içinde çok yararlı bir eğitim olmuş tavsiye ederim...
MUSTAFA ARSLAN
Eğitim kolay anlaşılır ve güzel konular içeriyor. Sertifikamıda sorunsuz aldım.Teşekkürler
MEHMET KESKİNOĞLU
Sayın yetkili, sunduğunuz eğitim sistemi için sizi kutlarım. Özellikle benim gibi zaman sorunu ve yoğun iş yükü olan biri için bu eğitim çok faydalı oldu. Teşekkürler.
Zafer özben
Bu eğitim mesleğime yönelik bilgileri pekiştirme açısından bana çok yardımcı oldu. Online kariyer okulu çalışanlarına çok teşekkürler.
sedat edip
Eğitimleri online olarak aldım ve gerçekten çok faydalı olduğunu gördüm gelecekle ilgili olarak vizyonlarıma katkıda bulunacağına inanıyorum. Teşekkürler
Islam Ahmedov
AZERBAYCAN’DAN BU EĞİTİME KATILDIM. GERÇEKTEN BENİM İÇİN ÇOK FAYDALI OLDU, ÇOK GÜZEL VE FAYDALI BİR EĞİTİM PROGRAMI. HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
eren mermeroğlu
Dış Ticaret günümüzün önde gelen mesleklerden biri. Bu mesleği tam anlamıyla konu alan bu online eğitimin, hem zaman hem eğitim açısından çok başarılı olduğunu söyleyebilirim.
Nuriye Çeliker İnce
İş hayatına bu sektörde devam etmek isteyenler için memnuniyetle önerebilirim. Eğitim içeriği anlaşılır ve çok başarılı hazırlanmış. Teşekkürler
feryal göregen
Bu eğitimi teoriye ve pratiğe yönelik bir eğitim olması açısından çok iyi hazırlanmış başarılı bir eğitimi olarak değerlendiriyorum. Tavsiye ederim.
ÖZGE ŞEN
Çok güzel bir eğitim, ayrıca çalışanları çok anlayışlı. Her aradığımda bana yardımcı oldular. Çok teşekkürler.
Rüya İğdeci
Dış ticaret eğitiminin kapsamı ve yeterliliğinden çok memnun kaldım. Bu eğitimi almak isteyen arkadaşlar için eğitim etkili olduğunu söyleyebilirim.
Cemal SARAÇ
EKONOMİK VE DETAYLI BİR EĞİTİM. ALMAK İSTEYENLERE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ÖNERİRİM. BENİM İÇİN BEKLEDİĞİMDEN DAHA FAZLA FAYDALI OLDU.
Nihal Özen
Evet bu eğitim umduğumdan daha kaliteli çıktı. Yeni güncel bilgilerin yanında, unuttuğum birçok bilgiyi de hatırladım.